O Nas

Zespół muzyczny GoldenOne to czteroosobowa grupa doświadczonych ludzi, którzy swoje życie związali z muzyką.
Świadczymy usługi muzyczne w Polsce, nie zamykając się jednak w sztywne ramy. Przez wiele lat występowaliśmy poza granicami kraju. Grając i śpiewając zwiedzaliśmy świat.
Nasza pasja, zaangażowanie oraz miła atmosfera daje niesamowity efekt dynamiczno – wizualny. Połączenie aranżacji i żywych instrumentów wzbogaca brzmienie, tworząc tym samym niebywałą kompozycję wokalno – instrumentalną. Dopełnieniem jest tu bogata wyobraźnia muzyczna każdego z członków zespołu.
Repertuar pochodzący z różnych okresów sprawia, że nasza grupa nie czyni się nudna i przeciętna. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej wymagające gusta.
Efekt wizualny naszego zespołu został wzbogacony o wysokiej klasy oświetlenie sceniczne, które jest nierozłączną ofertą zespołu.

Zadbamy o oprawę muzyczną Twojej uroczystości, jak i świetną zabawę od początku do końca. Nasza konferansjerka nie ma sobie równych.


PROWADZIMY KONFERANSJERKĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM!

 

Band Members

Magda

Magda

Wokalistka, konferansjer, manager

Założycielka oraz manager i konferansjer Zespołu GoldenOne. Osoba o wyjątkowej, ciepłej oraz rzadko spotykanej barwie głosu. Sympatyczna oraz uśmiechnięta na codzień, stworzy przemiłą atmosferę na każdej uroczystości.

Winicjusz

Winicjusz

Wokalista, keybordzista, perkusista, konferansjer
Robert

Robert

Instrumentalista, basista, wokalista
Jacek

Jacek

Gitarzysta